Katalog Stron
XEOOS.INFO - katalog firm z artykułami tematycznymi


« Powrót Aktualności


Baseny ogrodowe TOI
Baseny TOIHiszpańskie baseny ogrodowe firmy TOI to nowoczesne i bezpieczne urządzenia przeznaczone do relaksu i wypoczynku znalazły już w Polsce grono zadowolonych klientów.
Baseny te wykonywane są z postaci segmentów, ścian z białej, lakierowanej stali, dla większego bezpieczeństwa podwójnie skręcanej. Wewnątrz znajduje się okładzina PCV odporna na promienie UV.

Baseny TOI

Baseny ogrodowe TOI dostępne są w dwóch kształtach: okrągłym oraz owalnym. Maksymalna długość basenu owalnego wynosi aż 12 metrów!

Baseny TOI W przeciwieństwie do basenów "dmuchanych" produkty TOI są stabilne, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości.
Możemy także zastosować odkurzacz basenowy, który automatycznie czyści ściany co nie jest możliwe w basenach dmuchanych.

Do basenów ogrodowych TOI możemy dokupić ozdobną folię w przeróżnych wzorach, dzięki czemu nasz basen będzie wyglądał wyjątkowo i oryginalnie, a ponadto idealnie wkomponuje się w otoczenie.

Baseny TOI

Basen ogrodowy TOI możemy także obudować drewnem. Wówczas basen wygląda jeszcze estetyczniej, a ponadto w tym przypadku w obudowie możemy ukryć cały system filtracyjny.

Baseny TOI

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wbudowania basenu w podesty lub i tarasy. Zabudowy tarasowe basenów wykonujemy z drewna krajowego oraz egzotycznego.

Baseny TOI

Oferta basenów ogrodowych:

TAPIS.PL
ul. Wędkarska 5
93-458 Łódź
www.tapis.pl/baseny/


Wybrane na dziś:

Dachy.info.pl - miesięcznik branży dekarskiej
Biznes plan pod kredyt z Master Marketing
Atelier Wspomnień - Arkadiusz Łukowicz - Fotografia ślubna - Kielce
Katalog zawiera 50 stron w 314 podkategoriach.
google 30   msn 0   yahoo 5   netsprint 0   onet 0   szukacz 0